MADE IN BELGIUM

Знежирюючий засіб.

фото продукции Kenotek

Trans D

Сильний лужний

знежирюючий засіб


- сильноконцентрований лужний знежирювач
- видаляє масла та мастило з запчастин та підлог автомайстерень
Дозування: 5 - 10%.
Час контакту: 5-15 хв.
Промити водою.
pH - 12.5
Щільність: 1.15 кг/л

фото продукции Kenotek

Multi D

Універсальний засіб для чищення
- знежирювач
- потужний універсальний засіб для чищення
- для легкого видалення нікотину, чорнила, масел
- багатофункціональне використання
- чудовий аромат грейпфрута
Дозування:
внутрішнього використання 2 - 5 %
видалення жирних плям на всіх типах поверхні 5 - 10 %
сильне забруднення та мотори 10 - 15 %
pH - 11

Продуктивність.


У своєму виробництві хімічної продукції завод Cid Lines використовує найновіші технології із застосуванням високоякісної сировини. Багато років виробник спеціалізується з виробництва лише миючих засобів. Жодних інших напрямків у заводу немає. Тому вся увага виробника сконцентрована лише на розробці високоякісної хімічної продукції. На відео Ви можете побачити, як працюють миючі засоби з дуже складними забрудненнями.


Концентрація.
Особливу увагу виробник приділяє концентрації власних продуктів. Дані миючі засоби мають дуже високу концентрацію. Вище в описах продуктів Ви можете ознайомитись із концентрацією кожного засобу. Всі продукти дуже економні у використанні і насправді економлять час і гроші.


Безпека та надійність бренду.
Cid Lines це бельгійський виробник миючих хімічних засобів з багаторічною історією та величезним багажем досвіду. Враховуючи концентрацію, вартість продукту та досвід Kenotek у секторі чищення, Ви точно отримуєте максимальну якість та ефективність при використанні.
З упевненістю можна сказати, що цьому бренду можна довіряти.


Знежирювач Trans D.
Професійний промисловий лужний

знежирювач.

Головне призначення цього продукту - видалення складних жирових, масляних забруднень з різного типу поверхонь:
- чудовий засіб для миття двигунів будь-якого ступеня забрудненості
- видалення індустріальних та інших мастил, експлуатаційні забруднення та консервуючі мастила
- миття запчастин та агрегатів під час та після ремонту
- очищення та миття різного типу ємностей та резервуарів (АЗС)
- незамінний засіб для щоденного застосування під час прибирання промислових об'єктів, СТО, супермаркетів, громадських місць тощо
Варто відзначити універсальність цього знежирювача та дуже широкий сектор застосування. При дуже низькій концентрації знежирювач Trans D чудово справляється з дуже складними забрудненнями в автомайстернях, супермаркетах, промислових об'єктах, громадських місцях з високою прохідністю людей (метро, вокзали). Таких прикладів можна наводити дуже багато.
Trans D відмінно себе зарекомендував у секторі, де потрібне постійне застосування знежирювачів для

видалення мастил, нафтопродуктів, жирових нальотів.

Хімія для автомийки.

Дуже часто цей тип знежирювача застосовують на автомийках.
Мийки двигуна автомобіля, вузли та агрегати вантажного транспорту (відео), сільськогосподарська техніка.

Миття двигуна автомобіля,

агрегатів вантажівок – це досить тривалий та трудомісткий процес. Він триває багато часу. Завдяки чудовим властивостям, що чистять, знежирювати Trans D дуже швидко видаляє будь-які масляні забруднення з двигуна автомобіля.
Висока бельгійська якість продукту, відмінна концентрація, відмінні характеристики, що чистять і правильна вартість у сукупності дозволяють вважати знежирювати Trans D кращим засобом на ринку.
Якщо з вищенаписаного у Вас склалася думка, що даний знежирювач являє собою засіб на всі випадки життя і для всіх видів забруднень - це не так. Наведені вище приклади мають одну природу забруднень.
Знежирювач Trans D не має запаху, не містить легколетючих розчинників, не горючий, вибухо- та пожежобезпечний, не містить силікатів, може використовуватися при багаторазовому циклі в різних установках, не токсичний та безпечний у застосуванні.
Це засіб розроблено та вироблено на заводі у Бельгії. Kenotek є лінійкою засобів для чищення концерну Cid Lines. Це багаторічна історія, найсучасніші технології та найвища бельгійська якість.