MADE IN BELGIUM

Поліроль для пластику авто.

фото продукции Kenotek

Vinyl & Leather Conditioner

Засіб для догляду за шкірою та пластиком.
Рівномірно нанести продукт і розтерти, потім дати висохнути.

фото продукции Kenotek

Concentrated Keno Dressing

Концентрований кондиціонер для інтер'єру та екстер'єру, ефективно оновлює гуму, пластик та шкіру. Що концентрація, то більше блиску.
Наносити губкою, чистою тканиною або спреєм. Наносити рівномірно. Ніколи не використовуйте на кермі та педалях.
Дозування: може використовуватися як у чистому вигляді, так і розбавленим 1/10
Немає в наявності

фото продукции Kenotek

Silicone Free Dressing

Відновлює зовнішній вигляд пластику інтер'єру, а також створює гарний та глибокий блиск. Чи не створює ефект неприродного блиску. Зберігати тільки в оригінальній упаковці в прохолодному місці, що добре провітрюється. Зберігати упаковку закритою. Захищати від низьких температур.
Нанесіть продукт за допомогою розпилювача або губки. Розподілити рівномірно із тканиною.
Не наносити на кермо та педалі.
Дозування: готовий до використання.

фото продукции Kenotek

Leather Cream

Професійний крем Kenotek для шкіри, живить та надовго ретельно захищає шкіру. Тут використано найякіснішу сировину. Крем для шкіри Kenotek захищає шкіру від плям та оновлює суху шкіру.
Готов до застосування.
Упаковка: 400 мл

Vinyl & Leather Conditioner от Kenotek.


Насамперед треба зазначити, що це професійний засіб. Це кондиціонер для шкіри автомобіля, вінілу та пластику.
Мета: зволоження поверхонь, надання природного блиску. Відновлення первинного зовнішнього вигляду.
Цей продукт призначений для використання в інтер'єрі автомобіля. Засіб чудово підходить для догляду за панеллю автомобіля, картами дверей, шкіряним салоном. Не містить силікон і не мажеться. Vinyl & Leather - чудова

поліроль для пластику салону автомобіля.


Для роботи з пластиком та гумою екстер'єру призначений інший продукт.
Як з ним працювати?
Тут усе просто. Продукт наноситься на губку чи фібру, потім протирається поверхню. Ми проводили тест цього продукту. На нашій сторінці у YouTube є відео. Кнопка перегляду внизу сторінки. Так вийшло, що один із тестів, потрапив на час масштабного карантину на планеті. Увечері ми обробили автомобіль і просто залишили в боксі. Минуло кілька днів, і коли ми забирали автомобіль, помітили таку особливість:
кондиціонер Vinyl & Leather Conditioner після кількох днів спокою шикарно просочив усі оброблені поверхні. Дуже сильно був помітний результат на сидіннях та картах дверей. Шкіра (екошкіра) настільки стала м'якою, що з перших хвилин навіть було незвично. Сидушки автомобіля стали м'які, приємні на дотик. Це був черговий тест та спостереження за продуктами Kenotek. Ціна такого кондиціонера – 1 л/300 грн. Це ТОП-продукт, це реально крута

хімія для автомийок.

Це шикарний продукт для догляду за автомобілем та шкіряним салоном. Це справжня бельгійська якість. Багато можна писати “це …. », але результат залишається один – Преміум-якість, яку важко обійти стороною і не відзначити.
У Kenotek есть еще один продукт, это крем для кожи Leather Cream. Но это совершенно разные продукты.

Це крем для натуральної шкіри,

дорогої шкіри. Це професійний продукт для дітей лінгу.
Ми обов'язково постараємось і зробимо огляд та тест цього продукту.
Kenotek робить чудову хімію для автомийок, відмінні продукти

доглядом за автомобілем.

Кондиціонер шкіри,

крем для шкіри не став винятком та продемонстрував відмінний результат.
Якщо Ви шукаєте якісну хімію для автомийки - спробуйте один раз, Ви точно не розчаруєтеся, Ви станете нашим постійним клієнтом!


Leather Cream - крем для шкіри автомобіля.

Професійний крем для шкіри

Leather Cream від Kenotek (крем для автомобіля).
Це преміальний продукт. Крем чудово захищає та живить шкіру автомобіля. Якщо за автомобілем доглядати та застосовувати даний

професійний крем для шкіри,

Ви суттєво збільшуєте термін служби шкіряних виробів автомобіля. Після чищення салону та застосування професійного крему для шкіри Leather Cream від Kenotek, Ви отримуєте аромат "нова шкіра". Аромат нової шкіри буде тривалий час бути присутнім на салоні авто. Як і всі продукти лінійки Kenotek цей засіб виготовлений з високоякісних вихідних матеріалів, застосована найякісніша сировина. Професійний крем Kenotek для шкіри, живить та надовго ретельно захищає шкіру. Крем для шкіри Kenotek захищає шкіру від плям та оновлює суху шкіру. Підходить для застосування на будь-яких шкіряних поверхнях таких як шкіряні дивани, крісла і т.д.
Застосування.
Перед нанесенням крему шкіру необхідно очистити від бруду. Для цього завдання є інші засоби. Крем для шкіри Leather Cream призначений для нанесення на чисту шкіру з метою захисту самої шкіри, якісного зволоження та відновлення еластичності, усунення всіх сторонніх запахів, відновлення заводського кольору і т. д. Перед застосуванням добре збовтати. Наносити можна будь-яким зручним способом, мікрофіброю або мочалкою, головне, щоб крем був нанесений рівномірно на всю поверхню. Після того, як крем для шкіри був нанесений на поверхню, що обробляється, необхідно почекати до повного поглинання.
Це професійний крем для шкіри. Тому він підходить не лише для автомобільного сектора. Дає чудовий результат при обробці домашніх виробів зі шкіри (диванів, крісел тощо).

Купити автокосметику

та хімію для догляду за шкіряним салоном автомобіля Ви можете на нашій сторінці.