MADE IN BELGIUM

Очисник колісних дисків.

фото продукции Kenotek

Alu 5000

Кислотний очисник. Очисник алюмінієвих деталей та алюмінію:
- засіб для чищення на основі концентрованої фтористоводневої кислоти
- миття дисків автомобіля з миттєвою дією
- видаляє щільні мінеральні відкладення та гальмівний пил
- дуже швидкий результат
- незначне піноутворення
pH - 2
Дозування: 10 – 20 %

фото продукции Kenotek

X-tra 4200

Очисник колісних дисків.
Дуже ефективний очисник коліс із нейтральним pH, нейтральний очисник дисків. Чудово видаляє іржу з різних поверхонь.
Готовий до застосування.
Дозування: 50 - 100%
pH - 7.5

фото продукции Kenotek

X-tra 3300

Засіб для видалення гальмівного пилу. Очисник колісних дисків.
Сильний і концентрований засіб для миття литих дисків.
Не містить кислоти.
Ефективно видаляє мастило та гальмівний пил.
Ніколи не використовувати без попереднього тестування.
У разі сумнівів випробувати на невеликій ділянці.
Ніколи не давайте висохнути.
Дозування: 10 - 25%
pH - 12.5

У нашому асортименті є така автохімія для дисків (очисник колісних дисків).
Три типи:
- лужний очисник дисків від гальмівного пилу
- pH-нейтральний

- безкислотний очисник дисків

- кислотний засіб для очищення титанових дисків автомобіля
Всі ці продукти мають одну спільну мету - це

видалення гальмівного пилу

та очищення дисків автомобіля при щоденному користуванні.
X-Tra 3300 - це лужне очищення дисків авто.
X-Tra 4200 - pH-нейтральний очисник дисків з індикатором (індикатор - це властивість продукту при нанесенні на колісний диск змінювати забарвлення, в нашому випадку колір бордовий).
Огляд цього продукту є на ресурсі Drive2.
Alu 5000 - це

кислотний очисник дисків,

чудово видаляє гальмівний наліт із усіх типів поверхні. Миття дисків цим засобом не займає більше 1 хвилини.
Протестувавши всі три типи продуктів можна з повною впевненістю сказати - всі ці засоби для чищення колісних дисків працюють чудово. На нашому каналі в YouTube ми зняли та виклали кілька відеооглядів роботи всіх цих продуктів, і спробували скласти рейтинг. Відзначити чи визначити лідера дуже складно. Просто коли до продуктів немає зауважень – дуже важко визначити, який

очисник литих дисків краще.


Тестовані три засоби на всі 100% виконали своє завдання. Після видалення гальмівного пилу та ополіскування - диски чудово блищали. Саме блищали. Фарба не мутніла і не тьмяніла. Якщо помити диски непрофесійним засобом (зі звичайним вмістом кислоти або лугу, без потрібних і правильно підібраних ПАР) колісні диски мутніють і фарба втрачає свої природні кольори. Пам'ятайте, що диски автомобіля теж пофарбовані дорогою фарбою, розкриті лаком, мають привабливий вигляд і повинні гідно виглядати і блищати.
Серед цих трьох продуктів є одне

засіб для миття литих дисків,

про який нам хотілося б розповісти трохи більше. Це концентрована

хімія для чищення дисків та алюмінієвих поверхонь

хімія для чищення дисків та алюмінієвих поверхонь - Alu 5000 (Кенотек).
Крім чудових властивостей очисника колісних дисків, цей засіб чудово використовується для очищення алюмінієвих поверхонь, миття двигуна, деталей автомобілів і т. д. Дуже складно перерахувати всі сектори використання. Наведені приклади та огляди є на каналі YouTube. Кнопка на нашому каналі внизу сторінки.
Кожен знає, що таке вантажні автомобілі та тягачі. Огляд проводили ми на паливних баках цих транспортних засобів. Ми нанесли розчин Alu 5000 (в концентрації 10%). Почекали рівно 1 хвилину та змили за допомогою апарата високого тиску. Результат був просто чудовий. Всі фото та відео ви зможете побачити на нашому каналі. Alu 5000 - це найкраща хімія для миття дисків та алюмінієвих баків.
Очисники колісних дисків від Kenotek Belgium - це точно професійні продукти, це кращі розробки та застосування найпередовіших складів, доступна ціна, правильний догляд за нашими автомобілями.

Купити очисник дисків

у дрібній розфасовці ви також можете на нашому сайті (ми є на пром та розетка).
Очисник дисків - це очисник дисків!!!
Це не засіб видалення бітумних плям або іншого виду забруднень. Цей засіб розроблялося виключно з однією метою – очищення легкосплавних дисків або металевих дисків транспортного засобу від дорожніх реагентів та гальмівного пилу. Винятком може бути лише засіб Alu 5000 (лінійка Кенотек "засіб для очищення дисків"). Через свою кислотну основу це багатоцільовий засіб з дуже довгим списком можливого застосування. Alu 5000 – унікальний засіб для чищення алюмінієвих поверхонь, радіаторів, моторів та інших складних забруднень. Це відмінний очисник гальмівних дисків (і від іржі у тому числі). Але про властивості цього продукту та сфери його застосування ми напишемо окремо.
А зараз повернемося до категорії

"очисник алюмінієвих дисків"

ЕЯкщо не слідкувати за автомобільними дисками свого авто, під час миття не застосовувати засіб для чищення дисків авто, гальмівний пил і наліт від колодок в'їдаються в структуру лаку і фарби настільки, що допомогти зможе тільки фарбування.
Який очисник колісних дисків краще?
На просторах інтернету гуляє думка, що лужний очисник дисків та ph-нейтральний – це засіб для очищення колісних дисків від нескладних та неглибоких забруднень. А хімія для очищення дисків на кислотній основі застосовується для складніших забруднень. Підтвердити чи спростувати цю теорію практично ми не змогли. Провівши багато оглядів та тестів, всі три очищувачі колісних дисків справлялися повністю з поставленим завданням. Звичайно, ми допускаємо той момент, що наші диски, на яких проводили огляди, були не дуже забруднені.
Наш рецепт "як очистити колісні диски" для автомийки та просто для домашнього використання.
Загалом це творчий підхід. Нам здалося, що при проведенні хімчистки дисків краще використовувати круглий м'який пензлик (діаметр пензля до 40 мм). Саме м'який пензлик. У жодному разі не йоржик для миття посуду. Такий диво-прилад примудряється зняти нагар зі сковорідки, уявляєте, що він зробить з Вашим дисками лаком, нанесеним на них? Візьміть до уваги те, що в момент миття на дисках знаходиться лужний або кислотний продукт, це вже свого роду удар по лакофарбовому покриттю, а якщо до цього удару додати інструмент з жорстким ворсом, тоді це "пенальті".
Часто запитують, а навіщо використовувати пензлик?
По-перше, з боку економії, так це Ви не стоїте з пістолетом і не витрачаєте кілька хвилин використання води та електрики для кожного колеса.
По-друге, це якість самої хімчистки литих дисків. Пензлик просто ідеально все вимиє.
Адже коли ми вранці чистимо зуби, ми беремо щітку та акуратно все вичищаємо. Нікому не приходить ідея, просто побризкати якимсь ополіскувачем.
Про розфасовку. Приховані + та -.
Вся продукція компанії Kenotek розфасовується в каністри 20 л та вище. У принципі, так розфасовують всі професійні продукти. Можливо, це є невеликим мінусом, з першого погляду. Але мінус тут один – це відсутність розпилювача. А тепер ми розкриємо позитивні моменти ширше. Їх набагато більше, ніж здається.
1. Велике розфасовка, відсутність маленької упаковки та розпилювачів прямо впливає на собівартість продукції в Україні.
2. Цей пункт є дуже важливим і прочитайте його з увагою. Будь-який продукт, у тому числі й очисник для дисків, постачається у концентрованому стані. У дуже концентрованому! Приготування розчину, самого засобу для дисків необхідно робити перед нанесенням на колеса автомобіля. Після обробки поверхонь готовим розчином у Вас, швидше за все, залишиться залишок. З кожним днем ​​приготований розчин втрачає властивості. Єдиним способом призупинити нейтралізацію розчину – це розмішувати його в дистильованій воді. Цей момент дуже важливий і його треба враховувати.
3. Такий очисник колісних дисків є дуже агресивним засобом, для розфасовки такого розчину потрібна дуже якісна тара. Така упаковка з розпилювачем у Бельгії коштує досить дорого. Платити бельгійцям за розфасовку кошти для миття дисків у 1 літрову упаковку – це просто економічно нерозумно. В Україні можна купити професійний, стійкий до агресивних розчинів розпилювач, який можна використовувати сотні разів протягом багатьох років. Напрошується ще одне питання, де діваються ті розпилювачі та порожня упаковка, наприклад, від засобів для скла, які купуються у звичайних господарських магазинах? У більшості випадків вони летять на смітник. Тільки якщо подивитися на ситуацію правильно, з потрібного ракурсу, то смітник летить не розпилювач і не пляшка, а наші гроші.
Якісний

професійний очисник дисків

не тільки несе в собі функцію миючого засобу, має чудові властивості захисту поверхонь дисків від гальмівного пилу. Якщо використовувати засіб для чищення дисків під час кожного миття, Ви точно будете приємно здивовані.
Тепер про ціни.
Alu 5000. Кислотний концентрований засіб для чищення автомобільних дисків. Ціна 1 літра самого концентрату на 30 грн дорожча за його лужний брат (станом 20.05.2020). Дозування цього препарату становить 10-20%. Як практика показує 10%-розчину абсолютно достатньо у 90% випадках. Отримуємо такі цифри:
З одного літра концентрованого засобу ми можемо отримати 10 л робочої рідини

(очисник дисків коліс).

Якщо не зважати на вартість 10 л води, тоді літр готового розчину виходить 16 грн. Дорого це чи ні станом на 20.05.2020 - вирішувати Вам. Від себе ми можемо тільки додати: Ви купуєте справжній, професійний, шикарний та першокласний засіб.
Як показують цифри та приклади на багатьох інших продуктах - вибираючи професійні першокласні гроші Ви заощаджуєте, а не переплачуєте.
P.S. На завершення цієї публікації хотілося б додати, чому очищувач дисків це очищувач дисків! У нашому асортименті є продукт під назвою Latex Remover - засіб для видалення синтетичного латексу та полімерів. Це хімія для автомийки, яка застосовується підприємствами або втотранспортними компаніями для миття різного типу ємностей, причепів, бочок. Після чергового планового очищення транспорту водій одного з тягачів взяв на мийці свого підприємства невелику порцію цього засобу і вирішив почистити сидіння в кабіні тягача. Що трапилося із сидінками - думаю Ви здогадалися. Виновата в тому, що трапилося не хімія, а ....... (Людський фактор). Тому хімія, у якої в описі чітко прописано призначення, у жодному разі не варто використовувати та застосовувати на свій розсуд.