MADE IN BELGIUM

Ароматизовані добавки.

фото продукции Kenotek

Perfume Concentrate Fresh

Парфумерний концентрат для надання приємного стійкого аромату. Приємний аромат свіжості. Професійна добавка для будь-якого типу рідкої хімії. Преміальний продукт, не має побічних ефектів. Додається в шампуні, активну піну, інші засоби для чищення. Сумісний з усіма продуктами Kenotek, добре поєднується і з іншими складами різних брендів.
Concentrate Fresh надає аромат будь-яким категоріям миючих складів (клінінг, автомийка, ресторанний та готельний сектор, спортзали та багато інших напрямків).
При правильно підібраному дозуванні в приміщенні тривалий час присутній приємний аромат свіжості.
Безбарвна рідина.
Дозування: 1 - 4% (= від 200 до 800 мл на об'єм 20 л)
Доступна упаковка 1 л - 5 л

фото продукции Kenotek

Perfume Concentrate Cherry

Парфумерний концентрат для надання приємного стійкого аромату. Приємний аромат вишні. Професійна добавка для будь-якого типу рідкої хімії. Преміальний продукт, не має побічних ефектів. Додається в шампуні, активну піну, інші засоби для чищення. Сумісний з усіма продуктами Kenotek, добре поєднується і з іншими складами різних брендів.
Cherry Perfume надає аромат будь-яким категоріям миючих складів (клінінг, автомийка, ресторанний та готельний сектор, спортзали та багато інших напрямків).
При правильно підібраному дозуванні в приміщенні тривалий час присутній приємний аромат вишні.
Безбарвна рідина.(дивитися огляд).
Дозування: 1 – 4% (= від 200 до 800 мл на об'єм 20 л)
Доступна упаковка 1 л - 5 л

фото продукции Kenotek

Perfume Concentrate Lime

Парфумерний концентрат для надання приємного стійкого аромату. Чудовий цитрусовий запах. Професійна добавка для будь-якого типу рідкої хімії. Преміальний продукт не має побічних ефектів. Додається в шампуні, активну піну, інші засоби для чищення. Сумісний з усіма продуктами Kenotek, добре поєднується і з іншими складами різних брендів.
Concentrate Lime надає аромат будь-яким категоріям миючих складів (клінінг, автомийка, ресторанний та готельний сектор, спортзали та багато інших напрямків).
При правильно підібраному дозуванні в приміщенні тривалий час присутній приємний цитрусовий запах.
Безбарвна рідина.
Дозування: 1 - 4% (= від 200 до 800 мл на об'єм 20 л)
Доступна упаковка 1 л - 5 л