Піна для безконтактного миття.

Як правильно розбавляти активну піну.
Небагато інформації про те, що таке

активна піна для безконтактного миття автомобілів

і що потрібно про це знати. Відразу хочемо сказати, що це інформаційна стаття, в якій ми висловлюємо своє суб'єктивне бачення цього процесу. З цією публікацією можна як погодитись так і не погоджуватися.
Ми – це колектив компанії Zodchi A, яка є

официальным импортером продукции бельгийского производителя Kenotek.

Це ТОП-продукція для автомийок, догляду за автомобілем і все, що пов'язане із цим сектором. Відповідно всі приклади ми наводимо на продуктах цього бренду.
Активна піна для безконтактного миття автомобіля.
- Cargo 4100 Forte
- Cargo 3700
- Cargo 2500
- Keno 4000
Це чотири види

безконтактної шампуні для миття автомобілів.

Мета кожного продукту – розм'якшити забруднення на кузові автомобіля та допомогти апарату високого тиску змити максимально більшу кількість бруду та піску.
Наступна фраза є ключовою:
"активна піна для безконтактного миття автомобіля - це лужний продукт для видалення великих забруднень з поверхні автомобіля." Це не засіб 3 в 1 (піна + шампунь для ручного миття + рідкий віск).
Це попереднє миття автомобіля, це лише перший крок при (правильній) мийці Вашого авто. При нанесенні безконтактної піни не можна терти мочалкою або допомагати щіткою мити автомобіль. Це лужний продукт, його ціль – ми написали вище. Будь-яка безконтактна активна піна в такому "сценарії" використання шкодить Вашому автомобілю.
Чому чотири види піни ми привозимо? У вищезазначеній

хімії для автомийки

є одне спільне – це ціль, кінцевий результат. Во всім іншим - це різні продукти, з різними характеристиками, технологією виготовлення та концентрацією.
Наприклад:
Активна піна Cargo 2500
Упаковка: 25 л
Концентрація: 2-7%
Вартість: 1350 грн (45 евро)
Вартість 1 л: 54 грн
и
Активна піна Cargo 4100 Forte
Упаковка: 23 кг (или 19 л)
Концентрація: 0.5-2%
Вартість: 2650 грн (88 евро)
Вартість 1 л: 140 грн
Що виходить?
Вартість Cargo 2500 = 1350 грн., а вартість Cargo 4100 = 2650 грн.
Різниця у вартості 1 літра активної піни (54 грн та 140 грн) становить у 2,6 раза (на 260%).
На перший погляд, все очевидно. Але, тут ми беремо на прорахунок другий показник, НАЙВАЖЛИВІШИЙ !!! - це концентрація! І тут отримуємо такі показники: 2% (Cargo 4100) проти 7% (Cargo 2500). Різниця становить у 3,5 рази (або 350%).
Підсумок дивимося на цифри:
для миття одного автомобіля необхідно:
Cargo 4100 Forte - 35 мл
Cargo 2500 - 120 мл
Ось і виходить, що при правильному підході та прорахунку найінноваційніша та ТОП-ва

активна піна

коштує дешевше, ніж бюджетніший продукт.
Взагалі про Cargo 4100 Forte можна багато хорошого сказати. Це дуже класний продукт, одна з самих останніх розробок заводу, він чудово працює, він дуже економний, він чудово відмиває мошку, шикарно пом'якшує забруднення і легко відділяє пісок від кузова нашого автомобіля. Цей продукт чудово справляється з такими складними забрудненнями, як тент вантажного автомобіля.
Виникає питання, а що ж Cargo 2500? У чому його переваги та навіщо цей продукт взагалі? А ось відповідь. Є дуже велика кількість автомийок, які використовують старого зразка обладнання, або з якихось причин зношене обладнання, або (у дуже багатьох випадках) обладнання на автомийках самообслуговування, де дозатор не може просто подати невелику кількість, маленьку порцію концентрату активної піни для безконтактного миття. Зважайте на такий момент, що при використанні

шампуні для безконтактного миття

Cargo 4100 Forte, витрата самого концентрату складає всього 30-35 мл на один автомобіль! Всього 30-35 мл!
Не кожний дозатор видасть таку мізерну порцію. І при видачі більшої порції активної піни виходить передозування. Ось тут і приходить "зоряний час" активної піни для автомийки Cargo 2500. При концентрації 7% (не 2% як Cargo 4100 Forte) дозатору набагато легше видати правильну порцію концентрату. Та й людський фактор не можна виключати.
Наша улюблена фраза/питання: «Скільки коштує каністра?»
Показник «Вартість каністри!» - це взагалі марний показник. Він просто ні про що не каже. Це безграмотне питання.
Що щодо концентрату для безконтактного миття
- Cargo 3700
- Keno 4000
То тут усе просто.
Це дуже концентровані продукти. Це ТОП-лінійка.
Але постає питання: «За наявності Cargo 4100 Forte, у чому доцільність використання таких продуктів як Cargo 3700 та Keno 4000?»
Відповідь: всі продукти розроблені та вироблені абсолютно по-різному, застосовані різні технології та різні компоненти. Це різноманітні продукти. Кожен майстер хоче працювати зі своїм продуктом, він звик до нього, він його знає. Аналогічний питання: «навіщо їздити на Audi, коли є хороший автомобіль BMW, а навіщо Mercedes, коли можна купити Audi чи BMW?»
Відповідь на такі запитання кожен дасть собі сам.
Підсумок:
Шановні відвідувачі, пам'ятайте, що

активна піна для безконтактного миття

- це продукт для попереднього миття автомобіля.
Це не шампунь для ручного миття та не віск. При помилковому розумінні призначення цього продукту Ви просто вбиваєте лакофарбове покриття свого автомобіля.